E14 - Sababa

  • Słuchaj w Apple Podcasts
  • Słuchaj w Spotify

Odcinek specjalny, nagrywany z dwóch stron świata. Pajonk standardowo z wrocławskiej szafy, a Michał nietypowo, bo z szafy, ale takiej w oddalonym o ponad trzy tysiące kilometrów Izraelu. Można powiedzieć że ten odcinek jest swojego rodzaju kontynuacją tematu podróżniczego, rozpoczętego w epizodzie “W skarpetkach przez świat”, jednak tym razem z dużo bardziej rowerowej perspektywy. Kolejna wyprawa do Izreala przyniosła nowe doświadczenia i nowe wynalazki. Do czego może przydać się nić dentystyczna i krem regeneracyjny w warsztatowym zastosowaniu dowiecie się w 14. odcinku. Nie zapomnieliśmy też o pytaniu od słuchacza. Zwięźle odpowiadamy jaki jeden uniwersalny rower wybrać.

Aktualne stanowisko POMBA w sprawie szkoleń techniki jazdy. Zgodnie z naszymi przypuszczeniami, stanowisko przedstawione w odcinku 14. w momencie jego publikacji jest już nieaktualne. Na stronie oczywiście najświeższe informacje.

Obiecane zdjęcie kwiatowej łąki na pustyni

Klub rowerowe o którym opowiadał Michał

Nasze profile w mediach społecznościowych:

Muzyka na wejściu i wyjściu: Eric Skiff – A Night Of Dizzy Spells – Resistor Anthems – dostępna na http://EricSkiff.com/