E30 - Po nitce do kłębka

  • Słuchaj w Apple Podcasts
  • Słuchaj w Spotify

Mimo jesiennej pogody nie przestajemy jeździć i okazuje się, że czasem nasze rowery odmawiają posłuszeństwa i trzeba wspomóc się starymi lub pożyczonymi sprzętami. To znowu pozwala zauważyć spore różnice w jeździe pomiędzy naszymi rowerami, a tymi “innymi”. Okazuje się też, że temat dostępności ścieżek różnym grupom użytkowników w dalszym ciągu nie przestaje rozpalać rowerowej społeczności, która jest podzielona na tych co zawsze jadą wyścig bez hamulców i na tych, którzy idą pojeździć. Tym sposobem wracamy do tematu z 24. odcinka o trasach tylko dla rowerów. Główny temat odcinka to dość luźna dyskusja o potrzebie istnienia oznaczeń w terenie, ich formie, ilości, aktualności i innych aspektach. Czy w ogóle są potrzebne? Posłuchajcie 30. odcinka Pojechanych.

Ciekawe przejażdżki

  • Okolice Strzelina ze słuchaczem – link do śladu GPS
  • Wrażenia z jazdy na różnych rowerach – byliśmy zmuszeni odstawić swoje rowery i opowiadamy jak jeździło się na pożyczakach.

Rekomendacje i newsy

Temat odcinka

Czy oznaczenia na trasach rowerowych w ogóle są potrzebne?

Pytanie od słuchacza

Nasze profile w mediach społecznościowych:

Muzyka na wejściu i wyjściu: Eric Skiff – A Night Of Dizzy Spells – Resistor Anthems – dostępna na htt[p://EricSkiff.com/